Ładowanie Wydarzenia
24
październik
czwartek

11 Era Schaeffera – The Eternal Carousel

24 października 2019 @ 20:00
  • To wydarzenie minęło.

11. Edycja Ery Schaeffera połączona jest z obchodami 90-tych urodzin Bogusława Schaeffera, który odszedł 01.07.2019 roku.

Podtytuł wydarzenia: THE ETERNAL CAROUSEL -Przestrzeń bez Początku i Końca wypełnia się kolejnymi Ludzkimi Odsłonami Świata Bogusława Schaeffera. Powracają charakterystyczne Ludzkie Formy znane z zapisanych kartek dramatów Autora. Wyjątkowe, Niepowtarzalne, Osobne. Energetyczna Celebracja Życia – pulsująca Rzeczywistość – rozpięta pomiędzy Życiem i Śmiercią wciąga Widza w emocjonalną karuzelę od momentu Wejścia. Przecinające się bez końca ścieżki Postaci zamkniętych w sterylnej przestrzeni, wypełnionej muzyką od Początku do Końca – zaklętych w emocjonalnej Karuzeli Absurdu. Te same pytania zadawane w Kółko, te same Braki Odpowiedzi – te same wylęknione Spojrzenia przeglądające się w Spojrzeniach – w poszukiwaniu odpowiedzi o Sens. Wchodzą – wychodzą – wchodzą – wychodzą – uchwycone momenty nie do uchwycenia – umykające chwile – strzępy – sekundy. Niemiłosierny Czas. Świat Bez Wyjścia. Wszyscy Razem i Nie Razem chcą Marzyć – snuć swoje Wizje Świata.

Świat Bogusława Schaeffera chce Nieustannie Trwać i Być Wieczny – Śmiać się, Płakać i Śnić zatopiony w zaklętym kole Wiecznej Absurdalnej Fiesty!

Te same pytania zadawane w Kółko, te same Braki Odpowiedzi.

Jak nigdy dotąd Tego Wieczoru Każdy z Artystów przychodzi do tego Niezapisanego Świata ze swoją Osobistą Dedykacją – Zdarzeniem – Prawdą, którą wypowiada Swój Sens i zaskakująco konfrontuje z Innymi. W interpretacji muzycznej zostaną wykorzystane różnorodne środki ekspresji reprezentowane przez różne dziedziny sztuki. Między innymi muzykę i taniec.

Szczegóły
Data 24 października 2019
Czas 20:00