Bilety do Warszawskiej Opery Kameralnej

Home / Bilety do Warszawskiej Opery Kameralnej

Teatr WOK (mapa)
al. Solidarności 76b, 00-145 Warszawa

Kasa biletowa:
22 831 22 40

kasa czynna w godzinach:
wt. 13:00-17:00
śr., pt. 15:00-19:00
czw. 09.00-13.00

w dniach 28 i 29.03.2024 kasa biletowa jest nieczynna

Scena Basen Artystyczny (mapa)
ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

Kasa:
tel. +48 512 146 312

kontakt telefoniczny w godzinach: 9:00-17:00

Dział Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
Informacja i rezerwacja biletów

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 17.00
tel. +48 22 625 75 10
tickets@operakameralna.pl

Numer konta bankowego WOK:
– dla przelewów krajowych  28 1240 6247 1111 0000 4980 2685

– dla przelewów z zagranicy  SWIFT/BIC  Banku Pekao SA: PKOPPLPW,
IBAN: PL28 1240 6247 1111 0000 4980 2685

Wyjątkowe miejsce w Warszawie

Warszawska Opera Kameralna to szczególne miejsce, w którym spotkamy się z największymi dziełami europejskiej sztuki scenicznej. Najwybitniejsi kompozytorzy — współcześni, jak i wieków minionych, niezrównane talenty aktorskie i muzyczne, wydarzenia zapierające dech w piersiach, koncerty i opery — wszystko to jest w zasięgu ręki! Świetne aranżacje muzyczne i oryginalne interpretacje utworów znanych, jak i kompozycje naszych uzdolnionych twórców — wyjście do Warszawskiej Opery Kameralnej to nie tylko miło spędzony czas, ale też niesamowite przeżycie, pełne emocji, poruszającej muzyki i wciągających historii. Warto czerpać pełnymi garściami z kulturalnych bogactw opery, która otwiera swoje podwoje przed koneserami, jak i jeszcze niezaznajomionymi z tego typu sztuką. Każdy w tym miejscu znajdzie coś, co go urzeknie i pochłonie do reszty!

» Czytaj więcej

Bilety do Warszawskiej Opery Kameralnej

Szukając odpowiedniego miejsca do obcowania z kulturą wyższą, najlepszym wyborem będzie Warszawska Opera Kameralna. Warszawa to miasto kultury i nowoczesnych technologii, dlatego również opera idzie z duchem czasu i nie tylko łączy tradycje z powiewem współczesności na scenie, ale również otwarta jest na nowoczesne technologie, ułatwiające dostęp do biletów naszym gościom. Bilety do opery możemy nabyć w kasie teatru oraz na stronie internetowej, co jest znacznym ułatwieniem i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Do wejścia na salę uprawnia bilet papierowy, ale też ten na smartfonie, bez konieczności jego drukowania. Jeśli bilety do opery na któreś wydarzenie nie są dostępne na stronie, istnieje jeszcze szansa, że będą dostępne w kasie Teatru. Do kasy na miejscu również musimy wybrać się, jeżeli przysługują nam bilety ulgowe — Warszawska Opera Kameralna ma specjalne zniżki dla emerytów, rencistów i studentów.

Nie przegap wyjścia do opery!

Zakup internetowych biletów do Warszawskiej Opery Kameralnej jest niezwykle prosty. Wystarczy zarejestrować się, zaakceptować regulamin, a następnie wybrać bilety na dany spektakl i dokonać płatności. Potem pozostaje już tylko wejście na spektakl. Warto zapisać w kalendarzu przypomnienie daty wydarzenia, bo niewykorzystany bilet nie podlega zwrotowi! Jeśli jednak z winy Warszawskiej Opery Kameralnej doszłoby do odwołania wydarzenia lub zmiany repertuaru, wtedy przysługuje nam prawo zwrotu lub zamiany biletów zakupionych w kasie oraz internetowo.

Opera blisko Ciebie

Dla osób spoza dużych aglomeracji miejskich, doskonałą alternatywą jest uczestnictwo w koncertach i spektaklach organizowanych w Warszawskiej Operze Kameralnej poprzez transmisje online. Pozwala to na obcowanie z kulturą wysoką w wygodny i nowoczesny sposób. Odległość nie gra już roli i można bez problemu korzystać z darów opery, będąc na drugim końcu Polski lub przebywając za granicą.

Zapraszamy do Warszawskiej Opery Kameralnej na unikatowe spektakle współczesne oraz z wieków minionych.

Skip to content