Kontakt

Home / Kontakt
new

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
dr hab. Alicja Węgorzewska-Whiskerd

Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Rozwoju
Danuta Bodzek

Sekretariat Dyrekcji
Zofia Kielmas
tel.: +48 22 628 30 96
mail: sekretariat@operakameralna.pl

Kierownik Działu Organizacji
Cezary Golędzinowski
mail: cezary.goledzinowski@operakameralna.pl

new

Kierownik Zespołu Wokalnego
Krzysztof Kusiel-Moroz
mail: krzysztof.kusiel-moroz@operakameralna.pl

Koordynator MACV
Marek Niewiedział

tel.: +48 608 355 022
mail: marek.niewiedzial@operakameralna.pl

Koordynator ds. artystycznych MACV
Kuba Wnuk
mail: kuba.wnuk@operakameralna.pl

Koordynator artystyczny
Grzegorz Boniecki

mail: grzegorz.boniecki@operakameralna.pl

Koordynator Działu Organizacji Pracy Artystycznej
Piotr Dec
tel.: +48 22 627 91 11
mail: piotr.dec@operakameralna.pl

Koordynator Działu Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
Małgorzata Ciszkowska

mail: malgorzata.ciszkowska@operakameralna.pl

new

Główna Księgowa
Anna Andrzejczyk

tel.: +48 22 622 20 01
mail: anna.andrzejczyk@operakameralna.pl

Kierownik Działu Księgowo-Finansowego
Ewa Rzempołuch
mail: ewa.rzempoluch@operakameralna.pl

Kierownik Działu Płac
Małgorzata Królik
mail: malgorzata.krolik@operakameralna.pl

Kierownik Działu Kadr
Renata Wysocka
tel.: +48 22 627 91 10
mail: renata.wysocka@operakameralna.pl

Koordynator Działu Produkcji
Anika Idczak

tel.: +48 603 631 523
mail: anika.idczak@operakameralna.pl

Kierownik Działu Technicznego
Witold Wojciechowski
mail: witold.wojciechowski@operakameralna.pl

Kierownik Działu Oświetlenia
Lucjan Kurpiewski
tel.: +48 506 072 315
mail: lucjan.kurpiewski@operakameralna.pl

Koordynator Sceny Teatr przy Al. Solidarności 76b
Sebastian Kaczyński

tel.: +48 532 756 882
mail: sebastian.kaczynski@operakameralna.pl

Koordynator Techniczny Sceny Basen Artystyczny
Zygmunt Charytonik

tel.: +48 505 036 647
mail: zygmunt.charytonik@operakameralna.pl

new

Archiwum Zakładowe
Nina Stasiewicz
tel.: +48 22 627 91 24
mail: nina.stasiewicz@operakameralna.pl

Biblioteka
Małgorzata Kneć-Ajdukiewicz

tel.: +48 22 627 91 19
mail: biblioteka@operakameralna.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy
tel.: +48 22 627 91 20

Teatr WOK (mapa)
al. Solidarności 76b, 00-145 Warszawa
tel. 22 831 22 40

Kasa czynna:
wtorki i czwartki 9:00-13:00
środy i piątki 15:00-19:00

W soboty i w niedziele (w dniu spektaklu)
kasa czynna od godz. 16:00

Scena Basen Artystyczny (mapa)
ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

Kontakt telefoniczny w godz. 9:00 – 17:00
tel. +48 512 146 312

Dział Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
Informacja i rezerwacja biletów

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 17.00
tel. +48 22 625 75 10
tickets@operakameralna.pl

Numer konta bankowego WOK:
– dla przelewów krajowych  28 1240 6247 1111 0000 4980 2685

– dla przelewów z zagranicy  SWIFT/BIC  Banku Pekao SA: PKOPPLPW,
IBAN: PL28 1240 6247 1111 0000 4980 2685