Kontakt

Home / Kontakt
new

Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
dr hab. Alicja Węgorzewska-Whiskerd

Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Rozwoju
Danuta Bodzek

Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
Arkadiusz Majcher

Sekretariat Dyrekcji
Zofia Kielmas
tel.: +48 22 628 30 96
mail: sekretariat@operakameralna.pl

Główna Księgowa
Anna Andrzejczyk

tel.: +48 22 622 20 01
mail: anna.andrzejczyk@operakameralna.pl

new

Kierownik Zespołu Wokalnego
Krzysztof Kusiel-Moroz
mail: krzysztof.kusiel-moroz@operakameralna.pl

Kierownik muzyczny MACV
Adam Banaszak
mail: adam.banaszak@operakameralna.pl

Koordynator Wydawnictw Płytowych
Paweł Zienkiewicz
tel.: +48 22 627 91 12
mail: pawel.zienkiewicz@operakameralna.pl

Koordynator Działu Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
Małgorzata Ciszkowska

mail: malgorzata.ciszkowska@operakameralna.pl

Koordynator Działu Organizacji Pracy Artystycznej
Ewa Puchalska
tel.: 48 512 145 928
mail: ewa.puchalska@operakameralna.pl

new

Kierownik Działu Kadr
Renata Wysocka
tel.: +48 22 627 91 10
mail: renata.wysocka@operakameralna.pl

Kierownik Działu Księgowo-Finansowego
Ewa Rzempołuch
mail: ewa.rzempoluch@operakameralna.pl

Kierownik Działu Płac
Małgorzata Królik
mail: malgorzata.krolik@operakameralna.pl

 

 

Główny Specjalista p.o. Koordynatora Działu Administracyjno-Gospodarczego
Izabela Widlarz
tel.: +48 22 627 91 20
mail: izabela.widlarz@operakameralna.pl

new

Archiwum Zakładowe
Nina Stasiewicz
tel.: +48 22 627 91 24
mail: nina.stasiewicz@operakameralna.pl

Biblioteka Muzyczna
tel.: +48 22 627 91 19
mail: biblioteka@operakameralna.pl

Koordynator Działu Produkcji / Kostiumograf
Agata Koschmieder
tel.: +48 22 627 91 26
mail: agata.koschmieder@operakameralna.pl

Koordynator Działu Technicznego
Robert Karasiński 
mail: robert.karasinski@operakameralna.pl

Koordynator Sceny Teatr przy Al. Solidarności 76b
Sebastian Kaczyński

tel.: +48 532 756 882
mail: sebastian.kaczynski@operakameralna.pl

Dział Marketingu, Sprzedaży i Obsługi Widowni
Informacja i rezerwacja biletów
Informacje dot. zamówień w sklepie internetowym

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 – 17.00
tel. +48 22 625 75 10
tickets@operakameralna.pl

Teatr Warszawskiej Opery Kameralnej (mapa)
al. Solidarności 76b, 00-145 Warszawa
Kasa biletowa:
22 831 22 40

kasa czynna w godzinach:
wt. 13:00-17:00
śr., pt. 15:00-19:00
czw. 09.00-13.00

W dniu 15.05.2024 r. (środa) kasa będzie nieczynna

[/cm

 

Scena Basen Artystyczny (mapa)
ul. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa

Kontakt telefoniczny w godz. 9:00 – 17:00
tel. +48 512 146 312

Administracja
ul. Obrońców 31, 03-933 Warszawa

Numer konta bankowego WOK:
– dla przelewów krajowych  28 1240 6247 1111 0000 4980 2685

– dla przelewów z zagranicy  SWIFT/BIC  Banku Pekao SA: PKOPPLPW,
IBAN: PL28 1240 6247 1111 0000 4980 2685

Skip to content