Ładowanie Wydarzenia
11
wrzesień
sobota

Crossover: Tre Voci

11 września 2021 @ 18:00 - 20:00
  • To wydarzenie minęło.

 

TRE VOCI

Basen Artystyczny WOK przy ul. Marii Konopnickiej 6

11 września 2021, godzina 18.00

TRE VOCI
Wojciech Sokolnicki
Mikołaj Adamczak
Miłosz Gałaj

TRE VOCI BAND
Anna Machowska-Czechor – skrzypce
Karolina Waścińska-Łukanowska – altówka
Aleksandra Awtuszewska – wiolonczela
Michał Baranowski – piano / synth
Wojciech Judkowiak – gitara basowa
Kinga Skrzypińska – gitara elektryczna / akustyczna
Jakub Martuzalski – perkusja / synth / loops

Prowadzenie koncertu
Alicja Węgorzewska
Robert Kamyk

PROGRAM

Bond – Music Theme
Skyfall
Nella fantasia
You raise me up
Parla piu piano
New York
Mi sono innamorato
All by myself
Cinema Paradiso – instrumental
Grande amore
Lubię wracać tam, gdzie byłem
Belle
Halleluyah
Mambo
Do Przodu Polsko
Time to say goodbye


Tre Voci  – Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Trzy indywidualności, trzy zróżnicowane głosy i jedna wielka przyjaźń. Z takiej mieszanki stworzył się charyzmatyczny koktajl mołotowa, którego największym atutem są występy na żywo.

Tre Voci już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce. Koncertowe spotkania z publicznością są dla nich wyzwaniem, nawet jeśli dzieli się scenę na trzech. A kiedy stają obok siebie, dzieje się magia. Przekonała się o tym publiczność m.in. w Chicago (Chicago Symphony Hall, Copernicus CENTER), Chiang Mai (Kad Theater, Tajlandia), Toronto (Chrystian Performing Arts Centre), Vancouver (Centennial Theatre), Warszawie (Filharmonia Narodowa, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Stadion Narodowy), Gdańsku (Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka), Poznaniu (Filharmonia Poznańska, Sala Ziemi MTP) czy Krakowie (Aleja Róż).

TRE VOCI BAND to formacja wspaniałych muzyków instrumentalistów, którzy na prośbę zespołu Tre Voci zdecydowali się towarzyszyć im w tej wyjątkowej podróży muzycznej. Dzięki kumulacji talentu, nowoczesnej technologii i brawurze artystycznej, potrafi zabrzmieć jak najlepsza orkiestra symfoniczna, dzielnie akompaniując mocnym głosom tenorów z Tre Voci. Styl jaki w trakcie istnienia zespołu wypracowali sobie tenorzy i za który pokochała ich cała Polska to crossover, dlatego brzmienie klasyczne zostało wzbogacone o siłę rockowych gitar, stadionowe uderzenie bębnów, bassowy groove i efekty specjalne płynące z syntezatorów. To wszystko daje ogromne możliwości doboru repertuaru i niepowtarzalny charakter każdego koncertu zespołu Tre Voci, w którym towarzyszą im przyjaciele z TV Band.

Szczegóły
Data 11 września 2021
Czas 18:00 - 20:00
Miejsce wydarzenia
Basen Artystyczny
Adres: ul. M. Konopnickiej 6
Warszawa, 00-491

+ Google Map
Organizatorzy
Warszawska Opera Kameralna
Warszawska Opera Kameralna